19luty2023

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

W poniedziałek i wtorek zapraszamy na adorację w ciszy Najświętszego Sakramentu przygotowującą nas do dobrego przeżycia Wielkiego Postu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie trwało od godz. 11.00 do 12.20.

W najbliższą środę rozpoczyna się Wielki Post. Znakiem rozpoczęcia tego czasu jest obrzęd posypania głów popiołem, który będzie miał miejsce podczas Eucharystii o godz. 12.30 i 18.30. W środę popielcową obowiązuje post ścisły oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11.30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12.30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej, które rozpoczniemy o godz. 12.00. Będziemy celebrować to nabożeństwo w każdy piątek Wielkiego Postu, natomiast nabożeństwa Gorzkich żali od pierwszego tygodnia Wielkiego Postu w każdą środę również o godz. 12.00.

Wielkopostne nauki rekolekcyjne będą głoszone w naszym kościele w  trzecim tygodniu Wielkiego Postu od wtorku do czwartku 14, 15 i 16 marca podczas Mszy św. godz. 12.30. Głosił je będzie ks.  Ryszard Gacek.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń