15styczeń2023

II NIEDZIELA ZWYKŁA

We wtorek wspominamy w liturgii św. Antoniego, opata.

W środę Eucharystia o godz. 12.30 będzie sprawowana w intencji ks.  Konrada Caputy, misjonarza w Tanzanii.

W czwartek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W tym dniu, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11.30 do 12.20.
O godzinie 18.30 zapraszamy na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i  Eucharystii.

W piątek po Mszy św. o godz. 12.30 modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem koronką do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę wspominamy w liturgii św. Agnieszkę, dziewicę i  męczennicę.

Tydzień modlitw o jedność chrześcijan obchodzony będzie od 18 do 25 stycznia pod hasłem zaczerpniętym z Księgi Izajasza: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”. W Krakowie centralne nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem biskupa Damiana Muskusa odbędzie się w niedzielę 22  stycznia o godz. 19.00 w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul.  Kopernika 26.

Caritas prosi o pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Szczegóły akcji „Paczka dla Ukrainy” znajdują się na plakacie oraz na stronie internetowej caritas.pl

Za tydzień w niedzielę zapraszamy do naszego kościoła po Mszy św. o  godz. 11.30 na koncert kolędowy. Będą grać i śpiewać dzieci z Ukrainy wykonując polskie i ukraińskie kolędy.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń