27listopad2022

I NIEDZIELA ADWENTU

Dziś rozpoczynamy Adwent. Roraty celebrować będziemy w  naszym kościele w dni powszednie o godz. 12. 30. W środy Msza święta roratnia będzie celebrowana w naszym kościele także o godz. 6.30 rano.

W środę obchodzimy święto św. Andrzeja, apostoła.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o  godz. 12. 30.
W czwartek godz. 18.30 zapraszamy na Eucharystię w ramach której będzie miał miejsce obrzęd przyjęcia do katechumenatu. Eucharystii i  obrzędowi przewodniczył będzie biskup Robert Chrząszcz. Prosimy o  modlitwę za te osoby, które w naszym kościele postanawiają wejść na drogę wtajemniczenia i  przygotowania do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek. Eucharystia o godz. 12. 30 będzie sprawowana w  intencji ofiarodawców naszego kościoła. Po niej przed Najświętszym Sakramentem uczcimy Najświętsze Serce Jezusowe.

W sobotę wspominamy w liturgii św. Franciszka Ksawerego, kapłana.

W sobotę po Mszy św. o godz. 12. 30 odmówimy przed Najświętszym Sakramentem różaniec w intencji Ojczyzny. Na prośbę arcybiskupa Marka Jędraszewskiego będzie on odmawiany przez cały rok w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać w naszym kościele w  trzecim tygodniu adwentu od wtorku do czwartku 13, 14 i 15 grudnia w  ramach celebracji Eucharystii o godz. 12. 30. Kazania rekolekcyjne będzie głosił ks. Andrzej Wójcik.
Sakrament namaszczenia chorych zostanie udzielony w piątek 16  grudnia podczas Mszy św. o godz. 12. 30.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń