4czerwiec2022

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

W poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

We wtorek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem

W środę przypada wspomnienie św. Jadwigi, królowej. Jest to Patronka Sióstr św. Jadwigi Królowej Służebnic Chrystusa Obecnego (Jadwiżanek Wawelskich), które przy naszym kościele mają swój dom macierzysty. Siostry Jadwiżanki prowadzą w Ośrodku Katechumenalnym przy naszym kościele przygotowanie dorosłych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Dziękując Siostrom za ich trud, prosimy przez wstawiennictwo św. Królowej Jadwigi o potrzebne dla nich łaski oraz o liczne i święte powołania do Zgromadzenia.
W środę Eucharystia o godz. 12.30 będzie sprawowana w intencji dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i  Wiecznego Kapłana.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem. Przez jego wstawiennictwo modlić się także będziemy podczas Mszy św. o godz. 18.30.

W sobotę wspominamy w liturgii św. Barnabę, apostoła.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń