12marzec2022

II Niedziela Wielkiego Postu

W środę o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali.
W środę Eucharystia o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji ks.  Konrada Caputy, misjonarza w Tanzanii

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12. 30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.
W czwartek Msza św. o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji zmarłych dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W piątek o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej.

W sobotę obchodzimy uroczystość św. Józefa.
W tym dniu przypada 22 rocznica święceń biskupich kardynała Stanisława Dziwisza. Pamiętajmy o Księdzu Kardynale w naszej modlitwie.

Przewodniczący Rady Miasta Krakowa prosi o przekazanie informacji, że w Uroczystość św. Józefa – Patrona Miasta, zgodnie z wielowiekową tradycją zostanie w Bazylice Mariackiej odprawiona o godz. 18.30 Msza św. w intencji Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa, Miasta Partnerskiego Lwowa, Miasta Bliźniaczego Kijowa oraz Narodu Ukraińskiego.

Wielkopostne nauki rekolekcyjne będą głoszone w naszym kościele w  trzecim tygodniu Wielkiego Postu od wtorku do czwartku 22, 23 i 24 marca podczas Mszy św. godz. 12. 30.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń