5marzec2022

I Niedziela Wielkiego Postu

W poniedziałek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

We wtorek Msza św. o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W środę o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy od 11.30 na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

Katechumeni, którzy przygotowują się w naszym kościele do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego będą przeżywać w najbliższy czwartek, podczas Eucharystii o godz. 18. 30, obrzęd wybrania, czyli wpisania imienia. Obrzędowi i Mszy św. przewodniczył będzie biskup Robert Chrząszcz. Prosimy o modlitwę za wszystkich przygotowujących się w naszym Ośrodku Katechumenalnym do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.
Błogosławionemu Zakrystianowi z naszego kościoła oddamy także cześć podczas Mszy św. o godz. 18.30.

Wielkopostne nauki rekolekcyjne będą głoszone w naszym kościele w trzecim tygodniu Wielkiego Postu od wtorku do czwartku 22, 23 i 24 marca podczas Mszy św. godz. 12. 30.

Tydzień temu w niedzielę i w Środę Popielcową zebraliśmy w naszym kościele 7500 zł. na pomoc dla Ukrainy. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń