15luty2021

VI Niedziela Zwykła

Dziś jutro i we wtorek zapraszamy na adorację w ciszy Najświętszego Sakramentu przygotowującą do owocnego przeżycia Wielkiego Postu. Dziś adorację rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 11. 30, a zakończymy o godz. 15. 20. Jutro i we wtorek adoracja będzie trwać od 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12. 30, a także po Mszy św. do godz. 14. 00.

W najbliższą środę rozpoczyna się Wielki Post. Znakiem rozpoczęcia tego czasu jest obrzęd posypania głów popiołem, który będzie miał miejsce podczas Eucharystii o godz. 12. 30 i 18.30. W środę popielcową obowiązuje post ścisły oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W środę Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji ks. Konrada Caputy, misjonarza w Tanzanii oraz w intencji zmarłych dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W czwartek jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12. 30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej, które rozpoczniemy o godz. 12. 00. Będziemy celebrować to nabożeństwo w każdy piątek Wielkiego Postu, natomiast nabożeństwa Gorzkich żali od pierwszego tygodnia Wielkiego Postu w każdą środę również o godz. 12. 00.

Wielkopostne nauki rekolekcyjne będą głoszone w naszym kościele w drugim tygodniu Wielkiego Postu od wtorku do czwartku 2, 3 i 4 marca podczas Mszy św. godz. 12. 30. Wygłosi je ks. Andrzej Wójcik.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń