31styczeń2021

IV Niedziela Zwykła

We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego, w którym szczególnie dziękujemy i modlimy się za osoby poświęcone Bogu poprzez śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. W naszym kościele szczególnie pamiętamy o Siostrach Służebniczkach i Siostrach Jadwiżankach życząc im radości w całkowitym oddaniu się Chrystusowi.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12. 30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek wspominamy w liturgii św. Agatę, dziewicę i męczennicę. Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji ofiarodawców naszego kościoła. Z racji pierwszego piątku miesiąca po Mszy św. uczcimy przed Najświętszym Sakramentem Najświętsze Serce Jezusa.

W sobotę przypada wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

W sobotę po Mszy św. o godz. 12. 30., z racji pierwszej soboty miesiąca uczcimy przed Najświętszym Sakramentem Niepokalane Serce Maryi.

Za tydzień w niedzielę w czasie Eucharystii o godz. 9.00. modlić się będziemy o kanonizację bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń