6grudzień2020

II niedziela Adwentu

W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
Eucharystia o godz. 12. 30. będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego, a także w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

We wtorek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to patronalna uroczystość Sióstr Służebniczek Dębickich, które posługują w naszym kościele oraz w pobliskim Domu Księży. Dziękując za ich ofiarność życzymy nowych powołań do Zgromadzenia oraz potrzebnych Bożych łask w realizacji charyzmatu.

Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać w naszym kościele od wtorku do czwartku 8, 9 i 10 grudnia w ramach celebracji Eucharystii o godz. 12. 30. Kazania rekolekcyjne będzie głosił ks. Andrzej Wójcik.
Sakrament namaszczenia chorych zostanie udzielony w piątek 11 grudnia podczas Mszy św. o godz. 12. 30.

W środę Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji ofiarodawców Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12. 30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach jego czcicieli.
Błogosławionemu Zakrystianowi z naszego kościoła oddamy także cześć podczas Mszy św. o godz. 18.30, prosząc Go o pomoc w dobrym przeżyciu Adwentu.

Opłatki i świece wigilijne są do nabycia w zakrystii. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń