19kwiecień2020

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Zgodnie z nowymi rozporządzeniami od jutra (od poniedziałku 20 kwietnia) w naszym kościele będzie mogło przebywać w jednym momencie nie więcej niż 27 osób.

W czwartek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11.30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12. 30.
W czwartek o 18. 30 zapraszamy na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii. Będzie ono transmitowane w Internecie na Facebooku na stronie: Katechumenat u św. Marka.

W sobotę przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to patronalna uroczystość naszego kościoła. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 w szczególny sposób dziękować będziemy za 50 lat kapłaństwa ks. Wojciecha Stokłosy oraz 25 lat kapłaństwa księży: Szymona Drzyżdżyka, Marka Gilskiego oraz Andrzeja Wójcika.

Od niedzieli za tydzień będzie ponownie celebrowana w naszym kościele niedzielna Msza św. akademicka o godz. 19.00. Przed Mszą św. od godz. 18.30 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Można wtedy także skorzystać z sakramentu pokuty.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń