9marzec2020

II Niedziela Wielkiego Postu

W środę o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy od 11.30 na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej.
W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.
Homilia podczas Eucharystii o godz. 18.30 będzie poświęcona bł. Michałowi Giedroyciowi, który spotyka się z Chrystusem w Eucharystii. Po Mszy św. wieczornej modlić się będziemy litanią do Błogosławionego prosząc go o wstawiennictwo w naszych potrzebach.

Nauki rekolekcyjne będą głoszone w naszym kościele w najbliższym tygodniu od wtorku 10 marca do czwartku 12 marca podczas Eucharystii o godz. 12. 30. Głosił je będzie ks. Andrzej Wójcik.

Dziś obchodzony jest w Polsce Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Naszych misjonarzy można wesprzeć materialnie wysyłając specjalnego sms-a. Szczegóły na plakacie.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1% podatku na pomoc dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Szczegóły na ulotkach, które można znaleźć w przedsionku kościoła.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń