27styczeń2020

III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego

We wtorek wspominamy w liturgii św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

W czwartek jak co tydzień, zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego.

W piątek przypada wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
W tym dniu Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła.

W piątek w Eucharystii o godz. 18. 30 uczestniczyć będę alumni pierwszego roku Krakowskiego Seminarium Duchownego, których patronem jest bł. Michał Giedroyć. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę po Mszy św. o godz. 12. 30. uczcimy przed Najświętszym Sakramentem Niepokalane Serce Maryi.

W związku ze zbliżającymi się obchodami Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu abp Marek Jędraszewski zachęca wiernych Archidiecezji Krakowskiej do zapalenia świecy w oknie każdego domu 27 stycznia o godz. 18.00. Akcja „Światło Pamięci” ma na celu uświadomienie zagrożeń związanych z nietolerancją religijną i etniczną. Jest ona adresowana do wszystkich tych, którym bliskie są podstawowe prawa człowieka – prawo do życia i wolności, bez względu na różnice rasowe i wyznaniowe.

Od 3 lutego 2020 r. rozpocznie się rekrutacja do Przedszkola nr 2 Sióstr Miłosierdzia przy ul. Warszawskiej 6 w Krakowie. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu z przedszkolem. Szczegóły na plakacie.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń