6styczeń2020

II niedziela po Narodzeniu Pańskim

W poniedziałek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu Msze święte będę celebrowane w naszym kościele w porządku niedzielnym.

We wtorek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

W środę Eucharystia o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12.30.
W czwartek zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.
Homilia podczas Eucharystii o godz. 18.30 będzie poświęcona bł. Michałowi Giedroyciowi, który uczy nas słuchania i wprowadzania w życie słów Pisma Świętego. Po Mszy św. wieczornej modlić się będziemy litanią do Błogosławionego prosząc go o wstawiennictwo w naszych potrzebach.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń