3listopad2019

XXXI Niedziela Zwykła

W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Karola Boromeusza, biskupa.

W czwartek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.
W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30.
W czwartek zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.
O godz. 18.30 celebrować będziemy Eucharystię z homilią poświęconą odpowiedzi na pytanie: jak pośród reguł tego świata żyć regułą nieba. Po Eucharystii, w litanii do Błogosławionego Michała Giedroycia, prosić go będziemy o wstawiennictwo w wypełnieniu tego wyzwania.

W sobotę obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Przez cały miesiąc listopad modlimy w naszym kościele się za zmarłych wypowiadając przed Bogiem ich imiona w każdy dzień powszedni przed Mszą św. o godz. 12. 30.

Zgodnie z zarządzeniem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego od początku listopada do końca 2020 r., pół godziny przed każdą Mszą św. wieczorną, modlić się będziemy w naszym kościele w intencji naszej Ojczyzny podczas cichej adoracji przed Najświętszym Sakramentem, kończąc modlitwę jedną dziesiątką różańca i litanią do św. Jana Pawła II.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń