1kwiecień2019

IV Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj rozpoczynają się w naszym kościele rekolekcje akademickie. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Stanisław Witkowski. Dzisiejsza Eucharystia z nauką rekolekcyjną rozpocznie się o godz. 19.00. W poniedziałek i wtorek o godz. 18.30. Szczegóły na plakacie.

Nauki rekolekcyjne będą także głoszone w naszym kościele od wtorku 2 kwietnia do czwartku 4 kwietnia podczas Eucharystii o godz. 12. 30. Głosił je będzie ks. Andrzej Wójcik, a ich tematem będzie postać bł. Michała Giedroycia.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy od 11.30 na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w środę na Gorzkie żale; w piątek na Drogę krzyżową. Nabożeństwa celebrujemy o godz. 12. 00.

W sobotę po Mszy św. o godz. 12. 30 uczcimy przed Najświętszym Sakramentem Niepokalane Serce Maryi.

Za tydzień w niedzielę o godz. 9.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

Duszpasterstwa Akademickie Miasta Krakowa zapraszają na Centralną Akademicką Drogę Krzyżową ulicami Starego Miasta, która będzie miała miejsce 7 kwietnia w V Niedzielę Wielkiego Postu. Droga krzyżowa rozpocznie się o godz. 20. 30 w Uniwersyteckim Kościele św. Anny, a zakończy pod Oknem Papieskim przy ul. Franciszkańskiej. Przewodniczył jej będzie Metropolita Krakowski Arcybiskup Marek Jędraszewski. Autorem rozważań jest Biskup Janusz Mastalski.

W poniedziałek 8 kwietnia o godz. 18. 30 Arcybiskup Marek Jędraszewski będzie przewodniczył w naszym kościele Eucharystii w ramach liturgii stacyjnej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń