6styczeń2019

Uroczystość Objawienia Pańskiego

W poniedziałek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

We wtorek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 12.30.
W czwartek zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji kanonizacji bł. Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11. 30 zostanie poświęcony i umieszczony w naszym kościele obraz św. Jana Pawła II. Jest on namalowany dla kościoła św. Marka przez panią Franciszkę Jagielak jako votum za dar chrztu świętego jej męża Macieja, który przygotowywał się w naszym Ośrodku Katechumenalnym do jego przyjęcia. Obraz jest również votum wdzięczności za uzdrowienie Jadwigi Tynor.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń