11czerwiec2017

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

 We wtorek wspominamy w liturgii św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.

W tym dniu podczas Eucharystii o godz. 12. 30 będziemy dziękować Bogu za 25 lat kapłaństwa ks. prof. Witolda Ostafińskiego.

W środę przypada wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Msza święta o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji ks. Konrada Caputy, misjonarza w Tanzanii.

W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała). Msze święte w naszym kościele o godz. 9.00, 10.15, 11.30 i 15.30. Nie będzie Mszy świętej o godz. 18.00.

W sobotę wspominamy w liturgii św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w intencji zmarłych dobrodziejów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Siostry Augustianki zapraszają uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych oraz ich rodziców do zapoznania się z Publicznym Liceum im. św. Rity, mieszczącym się przy ul. Skałecznej 10 (naprzeciwko kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej). Spotkania mają miejsce w każdy poniedziałek i czwartek,        w godzinach 14.00 – 15.00, podczas których można zapoznać się z ofertą edukacyjną.

Polecamy

Ośrodek Katechumenalny

Z przeszłości

Historia
Markowie
Rektorzy kościoła
Archiwum kościoła

Przeglądaj archiwum ogłoszeń